BYS-2100 CNC AHŞAP İŞLEME MAKİNESİ

Bütün ağaç tornalama işlevlerini yapabileceğiniz teknik çizim ve G kodları ile çalışabilen eksen hareketlerinde çok seri olan bir bilgisayar kontrollü torna tezgahıdır. Çapta ve boydaki ölçülerine uyacak Ağaç plastik ve Yumuşak alüminyum malzemeleri işlememize imkan sağlayan bir makinadır. Model Makinamıza istenildiği taktir­de ilave eksenler yani Yatay ve Dikey frezeleme ve malzeme yükleyici opsiyonel olarak ilave edilebilmektedir.

Gön Metal Türkiye ve Dünya Makine sektöründe hizmet vermek, Türk sanayicisinin dünya pazarında yer alabilmesi amacı ile bir aile şirketi olarak 2004 yılında Konya’da kurulmuştur.

Gön Metal yükselen başarı grafiğinden ve müşteri memnuniyetinden bir güç oluşturarak bu gücü desteği ve tecrübeleri ile birleştirip şuanda elinde bulunan teknolojiyi de kullanarak ve bu teknolojiyi de geliştirerek müşterilerinin beklentilerinin üzerinde makinaları yapmayı kendine hedef olarak görmüştür.Gön Metal kapasitesini ve kalitesini artırarak geleceğinden emin olarak yoluna devam edecektir.Gön Metal’in hedefi bugüne kadar yükselen başarısını bundan sonrada devam ettirerek bu başarıyı üstün kalite ve hizmet olarak müşterilerine sunmaktır.

Hakkımızda

Duyurularımız

Katalog

Katalog

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için lütfen katalogumuzu inceleyin.

İncele